I EDICIÓN

  • IES “Elviña” de A Coruña
  • IES “Otero Pedrayo” de Ourense
  • IES “Xoán Montes” de Lugo
  • IES “Valle Inclán” de Pontevedra
  • IES Rosalía de Castro de Santiago de Compostela

 

II EDICIÓN

  • IES “Anxel Fole” de Lugo
  • IES “Concepción Arenal” de Ferrol
  • IES “Alvaro Cunqueiro” de Vigo
  • IES “Mixto” de Carballiño
  • IES Rosalía de Castro de Santiago de Compostela

 

III EDICIÓN

  • IES “Lucus Augusti” de Lugo
  • IES “As Lagoas” de Ourense
  • IES “Francisco Aguiar” de Betanzo
  • IES “Torrente Ballester” de Pontevedra
  • IES Rosalía de Castro de Santiago de Compostela

 

IV EDICIÓN

  • IES “Santiago Basanta Silva” de Villalba
  • IES “Xunqueira I” de Pontevedra
  • IES “Xesús Taboada Chivite” de Verín
  • IES “Eusebio da Guarda” de A Coruña
  • IES Rosalía de Castro de Santiago de Compostela

 

V EDICIÓN

  • IES “Sanxillao” de Lugo
  • IES “Nº 1” de Pontedeume
  • IES “E. Blanco Amor” de Ourense
  • IES “R.O. de Uruguai” de Vigo
  • IES Rosalía de Castro de Santiago de Compostela

 

VI EDICIÓN

  • IES “Río Cabe” de Monforte de Lemos
  • IES “Manuel García Barros” de A Estrada
  • IES “Cidade de Antioquía” de Xinzo da Limia
  • IES “A Pontepedriña” de Santiago
  • IES Rosalía de Castro de Santiago de Compostela

 

VII EDICIÓN

  • IES “Vilar Ponte” de Viveiro”
  • IES Ribeiro” de Ribadavia
  • IES “Sánchez Cantón” de Pontevedra
  • IES “Xelmírez I” de Santiago
  • IES Rosalía de Castro de Santiago de Compostela

 

VIII EDICIÓN

  • IES “Xograr Afonso Gómez de Sarria” de Sarria
  • IES “O Couto” de Ourense
  • IES “Carril” de Vilagarcía de Arousa
  • IES “Virxe do Mar” de Noia
  • IES Rosalía de Castro de Santiago de Compostela

 

IX EDICIÓN

  • IES “ Dionisio Gamallo Fierros” de Ribadeo
  • IES “Celanova” de Celanova
  • IES “Santa Irene” de Vigo
  • IES “As Fontiñas” de Santiago
  • IES Rosalía de Castro de Santiago de Compostela

 

X EDICIÓN

  • IES “Praia Barraña” de Boiro
  • IES “Ramón Mª Aller” de Lalín
  • IES “Monte Castelo” de Burela
  • IES “Univ Laboral” de Ourense
  • IES Rosalía de Castro de Santiago de Compostela

 

XI EDICIÓN

  • IES “Sofía Casanova” de Ferrol
  • IES “Ramón Cabanillas” de Cambados
  • IES “San Rosendo” de Mondoñedo
  • IES “Martaguisela” de O Barco de V.
  • IES Rosalía de Castro de Santiago de Compostela

 

XII EDICIÓN

  • IES A Guía de Vigo pola provincia de Pontevedra
  • IES Fontem Albei de A Fonsagrada de Lugo
  • IES Carlos Casares de Viana do Bolo de Ourense
  • IES Eduardo condal De Santiago de Compostela (A Coruña)
  • IES Rosalía de Castro de Santiago de Compostela

 

XIII EDICIÓN

  • IES Cacheiras de Teo (A Coruña)
  • IES Luis Seoane de Pontevedra
  • IES Foz de Foz (Lugo)
  • IES Xermán Ancochea Quevedo de Pobra de Trives (Ourense)
  • IES Rosalía de Castro de Santiago de Compostela

 

XIV EDICIÓN

  • IES Camilo José Cela de Padrón (A Coruña)
  • IES Nosa Sra. dos Ollos Grandes de Lugo
  • IES Pintor Colmeiro de Silleda (Pontevedra)
  • IES Lauro Olmo do Barco de Valdeorras
  • IES Rosalía de Castro de Santiago de Compostela

 

XV EDICIÓN

  • IES Nº 1 de Riveira (A Coruña)
  • IES Poeta Díaz Castro de Guitiriz (Lugo)
  • IES María Soliño de Cangas (Pontevedra)
  • IES Xesús Ferro Couselo do Ourense
  • IES Rosalía de Castro de Santiago de Compostela

 

XVI EDICIÓN

  • IES Xulián Magariños de Negreira
  • IES de Allariz
  • IES do Castro de Vigo
  • IES Perdouro de Burela
  • IES Rosalía de Castro de Santiago de Compostela

 

XVII EDICIÓN

  • IES Melide de Melide
  • IES A Carballeira de Ourense
  • IES Valga de Valga
  • IES Enrique Murais de A Ponte Nova
  • IES Ramiro de Maeztu de Madrid
  • Escola Secundaria de SANTA COMBA DÃO(Portugal)
  • IES Rosalía de Castro de Santiago de Compostela

 

XVIII EDICIÓN

  • IES Chano Piñeiro de Forcarey
  • IES Leiras Pulpeiro de Lugo
  • IES Agra do Orzan de A Coruña
  • IES Julio Prieto Nespereira de Ourense
  • IES Rosalía de Castro de Santiago de Compostela

 

XIX EDICIÓN

  • IES San Paio de Tui
  • IES Manuel Chamoso de O Carballiño
  • IES As Mercedes de Lugo
  • IES de A Pobra do Caramiñal
  • IES Rosalía de Castro de Santiago de Compostela

 

XX EDICIÓN

  • IES Vilalonga de Sanxenxo
  • IES Xosé Neira de Oleiros
  • IES A Pinguela de Monforte
  • IES Lagoa de Antela de Xinzo de Limia
  • IES Rosalía de Castro de Santiago de Compostela

 

XXI EDICIÓN

  • IES Xelmirez I de Santiago de Compostela
  • IES Lucus Augusti de Lugo
  • IES Pintor Colmeiro de Silleda
  • IES Ferro Couselo de Ourense
  • Hockerill College de Londres
  • Lycée Saint Français Xavier de Vannes (Bretaña francesa)
  • Grimmelshausen Gymnasyum de Gelnhausen (Frankfurt)
  • Escola Secundaria de Santa Comba Dão (Viseu)
  • IES Rosalía de Castro de Santiago de Compostela

 

XXII EDICIÓN:

  • IES DE AMES A CORUÑA
  • IES A PINGUELA DE MONFORTE DE LEMOS LUGO
  • IES FREI MARTÍN SARMIENTO DE PONTEVEDRA
  • IES O COUTO DE OURENSE
  • HOCKERILL ANGLO EUROPEAN COLLEGE DE LONDRES (INGLATERRA)
  • LYCÉE SAINT FRANÇOIS XAVIER DE VANNES (FRANCIA)
  • GRIMMELSHAUSEN GYMNASYUM DE GELNHAUSEN (ALEMAÑA)
  • ESCOLA SECUNDARIA DE SANTA COMBA DÃO (PORTUGAL)
  • NAPPERVILLE CENTRAL HIGH SCHOOL DE CHICAGO (EEUU)
  • COLEGIO Nº 1558 ROSALÍA DE CASTRO DE MOSCÚ (RUSIA)
  • IES ROSALÍA DE CASTRO DE SANTIAGO DE COMPOSTELA

 

XXIII EDICIÓN:

  • IES NOSA SRA. DOS OLLOS GRANDES DE LUGO
  • IES AGRA DO ORZÁN DE A CORUÑA
  • IES VALLE-INCLÁN DE PONTEVEDRA
  • IES SAN MAMEDE DE MACEDA
  • IES XELMÍREZ I DE SANTIAGO DE COMPOSTELA
  • HOCKERILL ANGLO EUROPEAN COLLEGE DE LONDRES (INGLATERRA)
  • LYCÉE SAINT FRANÇOIS XAVIER DE VANNES (FRANCIA)
  • GRIMMELSHAUSEN GYMNASIUM DE GELNHAUSEN (ALEMAÑA)
  • ESCOLA SECUNDARIA DE SANTA COMBA DÃO (PORTUGAL)
  • COLEGIO Nº 1558 ROSALÍA DE CASTRO DE MOSCÚ (RUSIA)
  • IES ROSALÍA DE CASTRO DE SANTIAGO DE COMPOSTELA

 

XXIV EDICIÓN:

  • IES NEIRA VILAS DE OLEIROS (A CORUÑA)
  • IES SÁNCHEZ CANTON DE PONTEVEDRA
  • IES XOAN MONTES DE LUGO
  • IES OTERO PEDRAYO DE OURENSE
  • IES ANTONIO FRAGUAS DE SANTIAGO
  • HOCKERILL COLLEGE DE LONDRES
  • SAINT FRANÇAIS XAVIER DE VANNES
  • GRIMMELSHAUSEN GYMNASIUM DE GELNHAUSEN
  • ESCOLA SECUNDARIA DE SANTA COMBA DAO
  • COLEGIO ROSALÍA DE CASTRO DE MOSCÚ
  • IES ROSALÍA DE CASTRO DE SANTIAGO